"Ook bij u in de buurt"

Klankmasseurs

Alle genoemde klankmasseurs hebben hun basisopleiding voltooid bij de Nederlandse Peter Hess® Academy.

Groningen

Cilly Limberger
D. Eisenhouwerstraat 148
9728 RZ Groningen
cillyc@home.nl
www.samenklank.nl
Tel: 050- 5257243

Tine Eelman
Dilgtweg 26
9751 NH Haren
www.zenzmoment.com
Tel: 06-2931 7189

Marenka Anouk Bontekoning
't Zuiden
9351 LB Leek
marenkabontekoning@hotmail.com
Tel: 06-4801 9125

Karel Eggen
Woldweg 78
9734 EA Groningen
k.eggen@home.nl
Www.KlankHarmony.nl 

Folkert Rienstra
Rensumaheerd 54
Groningen
folkertrienstra61@gmail.com
Tel: 06 - 4506 3524

Annet Veenstra
Calechelaan 26
9351 PK Leek
annetnaturalcoaching@gmail.com

Jann Ruiters
Dorpstraat 32
9911 PC Oosterwijtwerd
Jann@centrumdeblauweaarde.nl

Ineke van den Berg
Meerweg 70
9752 JK Haren
info@klankenzo.nl
www.klankenzo.nl

Tel: 06 - 5026 6594

Ester de Boer
Helmerdijk 4
9765 JA Paterswolde
zingendeschaal@gmail.com
Tel: 06 5427 0319

Adiet Blik
Ommelanderdrift 13
Bedum
adietblik@gmail.com
Tel: 050 - 3015 853

Maurits Hoogerwerf
Bottemaheerd 79
9737 NB Groningen
info@mauritshoogerwerf.nl
Tel: 06 - 2519 7424

Regina de Jonge
Winsumerweg 3
9959 TD Onderdendam
contact@pro-vitaal.nl
www.klankmassagegroningen.nl  
Tel.: 06 - 40609223 

Akke Antje Hettema
Emmastraat 15 G205
9722 EW Groningen
akkeantje@live.nl
Tel: 06 - 3377 4565

Friesland

Sylvia Zijlstra
Van Giffenstraat 6
8601 EX Sneek
sylvia@klankpraktijk.nl
www.klankpraktijk.nl
Tel: 06-28084519

Saskia van der Wal
Van der Kooijstraat 17
8921 BA Leeuwarden
info@kundaliniyogafriesland.nl
Tel: 06-1285 4346

Anita de Vries
Skerwald 13
Oosthem
anita.devries460@gmail.com
Tel: 06 - 4354 6070

Hennie Trul
Assepot 64
8431 SB Oosterwolde
trulhennie@gmail.com
Tel: 06 - 5125 2209

Kevin Sliva
Zwetteweg 14
8432 PB Haule
info@gortershoek.nl
www.gortershoek.nl
Tel: 06 - 3640 4830

Anne Veenendaal
Weideflora 38
8935GS Leeuwarden
Anne.Veenendaal@online.nl
Tel: 06 - 4966 4328/ 058 - 288 7412

Frytsia Zuidema Albertsma
Roefke 21
8502  BV Joure
frytsia@kalmeklanken.nl
www.kalmeklanken.nl
Tel.: 06 - 1114 7194

Julia Konings
S. Kloostermanwei 20
8915 DT Leeuwarden
j_konings@hotmail.com 
Tel.: 06 - 4446 4177

Bettie Buis
Voetpad 43
8485 JM Munnekeburen
innerpeace.logies@gmail.com 
Tel: 06 -  1649 1661

Drenthe

Sylvia Schlüter
Das 1
7958 TP Koekange
shschluter@hotmail.com
www.dichterbijklank.nl
tinnituscentrumnoord.com
 
Tel: 0528 25 13 05

Marjolein Slikkerveer
Graswijk 45d
Assen
Tel: 06-2502 5275
marjolein@ikOntwaak.Nu

Karin Veldman
Kennemerland 98
9405 LL Assen
veldmankarin@gmail.com
Tel: 06 - 1323 0258

Martine Bruining
Zweerdeneiland 67
9766 VA Eelderwolde
bruiningmaritne@gmail.com
Tel: 06 - 1436 6763

Mariet Keuning
Vaart Noordzijde 153
9406 CR Assen
m.keuning@home.nl
Tel: 06 - 5793 8143

Ella Brukker
Zuurveld 18
9471 LK Zuidlaren
info@klankmasseur.nl
www.klankmasseur.nl
Tel: 06 - 4534 3189

Erik Karsemeijer
Hoofdstraat 8
9444 PB Grolloo
info@klankkleur.nl
www.klankkleur.nl
Tel: 0592-501740

Bert-Jan Joosten
Holtingerbrink 266
7812 DE Emmen
Tel: 0591 - 616 809 / 06 - 3015 6933

Egbert Bouwhuis
Rutgerswal 6
7854 PM Aalden
ehbouwhuis@ziggo.nl 
Tel.: 0591 - 226971

Jac. H.M. Sibum
 Wildvang 14
7833 GT Nieuw Amsterdam
JHMSibum1952@kpnmail.nl
Tel: 06 5479 0265

Denise Oosterbaan
Hooiweg 154
9765 EL Eelde-Paterswolde
papillon.coach@gmail.com
Tel: 050 526 1420

Overijssel

Els Westra
Puntmos 6
8043 MN Zwolle
info@elswestra.com
www.elswestra.com
Tel: 06- 1212 1236

Karin Dunhof
Narcislaan 11
7581 TH Losser
kmdunhof@gmail.com
Tel: 053 - 2300807

Ellen Wissink
Piet Heinstraat 18
Borne
info@anahara.nl
Tel: 06-4464 5445

Bert Wiebing
Topaasstraat 22
7548 CL
bertwiebing@live.nl
Tel: 06 - 1078 2075

Jan van den Bergh
Westwal 7
7571 BB Oldenzaal
info@heldereklanken.nl
Tel: 0541 - 536063

Gideon Biegstraaten
Witharenweg 4
7738 PG Witharen
gbiegstraaten@gmail.com

Pim de Groot
Rijnlaan 241
8032 MZ Zwolle
Tel: 038 - 452 5126

Nan van Leeuwen
Wolferinksweg 2
7213 LJ Gorssel
nan@sonanta.nl
www.sonanta.nl
Tel: 06 - 3483 1876

Saskia de Groot
Van Oldenbarneveltstraat 16
Olst
saskia.de.groot@hetnet.nl

Gea Gijsbertsen
Brandweg 9
7771 DA Hardenberg
Tel: 0523 - 268 464

Gerard Somer
H.G. Gooszenstraat 1
7415 CL Deventer
info@gerardsomer.nl
www.gerardsomer.nl

Tel; 06 - 5161 8830

Jolanda Vijverberg
Nieuwe Deventerweg 35
8014 AC Zwolle
Jolanda@feelyourcenter.nl
www.feelyourcenter.nl

Tel: 06 - 06209 88789

Ingrid Nijhuis
Boekweit 32
7623 HC Borne
ingridnijhuis@home.nl
www.wayan.nl
Tel: 06 - 5107 1122

Dorine van der Wel
Vijverlaan 29
7553 CB Hengelo
dorinevanderwel@home.nl
Tel: 06 - 1028 3664

Charlotte van Os
Sprinkhaan 17B
7559 EJ Hengelo
 charlotte_van_os@yahoo.com
Tel: 06 - 1592 1555

C.G.A.M. Hoekstra - IJpelaar
Otterswijk 8
7701 PC  Dedemsvaart
Tel: 0523 234233

Karin Oostenenk
Gronausevoetpad 75
7511 BK Enschede
karin.oostenenk@leef.online
Tel: 06 - 1895 5255

Flevoland

Agnes Twickler
Landbouwkade 2a
8304 AE Emmeloord
agnestwickler@gmail.com
Tel: 06 -4076 7717

Jolanda Heuskel - Teutscher
Strandweg 125
3891 AJ Zeewolde
Tel: 06 - 4353 8997

Lucy Schoorlemmer
Rendierweg 5
8251 PE Dronten
Tel: 06 - 1226 3521

Sylvia de Leeuw
Richard Burtonstraat 26
1325 KL Almere
info@klankmassagealmere.nl
Tel: 06 - 2147 2090

Marina van Arendonk
Muiderweg 24
3891 DB Zeewolde
marinavanarendonk@labyrintflevoland.nl
 
www.labyrintflevoland.nl
Tel.: 06- 4877 3829

Yvonne Groen - Zieltjens
Audrey Hepburnstraat 55
1325 NR Almere
yvonnegroen@chello.nl
www.yvonnegroen.nl

Tel.: 06 – 4454 0993

Gelderland

Marcel Kaptein
Prinses Beatrixlaan 31
6951 AD Dieren
kaptein.swara@yahoo.com
Tel: 06-5796 5896/ 0313 - 420 309

E. van Essen
Gerritsflesweg 7
7348 BJ Radio Kootwijk - Apeldoorn
Tel: 06 - 3303 7884

Tieneke Verhoeven
Pr. Irenestraat 33
7051 AX Varsseveld
tcam2010@live.nl

Bea Kromhout
Hoveniersweg 17
4001 HR Tiel
kromhoutbea@hotmail.com

Christel Cobussen
Hoefslag 1
6525 PA Nijmegen
info@klankmassage-nijmegen.nl
www.klankmassage-nijmegen.nl

Vera Konings
Luimesweg 77084 AS Breedenbroek
verakonings@kpnmail.nl
Tel: 0315 - 617 133

Hennie Kok
Zuiderzeestraatweg West 117
8085 AC Doornspijk
henjou16@gmail.com
Tel: 06 - 2017 5849

Rudi Zijlmans en Bertina van Acquoij
De Twee Morgen 17
4214 ER Vuren
info@klankenontspanning.nl
www.klankenontspanning.nl

Tel.:06 - 2227 2226

Patricia Verbruggen - Vink
Reigerstraat 2
4005 GV  Tiel
info@healing-sounds.nl
Tel.: 06 - 3819 8288

Willie Rouw Bennink
Speltakker 15
8091 NN Wezep
info@muziekenagogischbeleven.nl
www.muziekenagogischbeleven.nl
Tel.: 06 - 5438 2917 

Utrecht

Wil Melis
Beatrixstraat 18
4101 HK Culemborg
wilmelis@xs4all.nl
Tel: 06 -5323 9902

Bernadette van Hees
Ir. Menkolaan 35
3761 XJ Soest
bernadette@klankvariatie.nl
www.klankvariatie.nl

Tel: 06 - 2142 0543

Els Tiggelman - Van der Kolk
Valkenhoeve 2
3831 TW Leusden
Tel: 033 - 494 8324
info@deomwenteling.nl

Karin Boschma
Eemlandia 8
3752 XS Bunschoten
klankenbalans@gmail.com
www.klankenbalans.nl 

Tel: 06 - 8323 3913

Tineke van Grol
Fagotlaan 40
3438 CG Nieuwegein
info@klank-beeld.nl
www.klank-beeld.nl
Tel: 030- 6034601/ 06- 45339296

Susanne Friedrich
Soesterweg 37
3812 AB Amersfoort
s.friedrich@hotmail.com
Tel: 06 - 4138 7599

Corrie Derks
Prangelaar 18
3931RC Woudenberg
welkom@corriederks.nl
www.klankbehandeling.nl
Tel: 06 - 1143 2456/ 033 2864009

Ellen Koot
Nachtegaal 9
3435 AJ Nieuwegein
ellenkoot@gmail.com
Tel: 06 - 5163 6481

Geja Henricks - Slager
Haya van Somerenlaan 21
3705 KW Zeist
mpgeja@gmail.com
Tel.: 06 - 2909 8890 

Ida Gramsma - Wolterbeek
Broerestraat 15
3532 CP Utrecht
idagramsma@casema.nl
Tel.: 06 - 12202684

Noord-Holland

Edith Gnade
Middenweg 82
2024 XE Haarlem
egnade@live.nl
Tel: 06 - 1477 3359

Myrna Schut
C.v. Ryplantsoen 11
1063 MC Amsterdam
mbschut@hotmail.com
www.myrnaschut.nl
Tel: 06 – 2527 4977

Nataša Zupan
Zocalo 66
1566 SN Assendelft
natasa.zupan@gmail.com
Tel: 06 - 4601 6121

Rolina Eikelenboom
Haarlem
Tel: 06 -1604 6662

Hugo en Willemien van Waard
Gibraltarstraat 17
2014 RS Haarlem
www.leeuwenhorn.nl
info@leeuwenhorn.nl
Tel: 023 - 524 0027

Joke Hahn
Mauritskade 23
1091 GC Amsterdam
www.mediterenmetjoke.nl
Tel: 020 - 692 5957

Sietske Brander
Zuiddijk 103
1501 CD Zaandam
sbrander@klankschalen-gong.nl

Patrice Pinguet
Binnengasthuisstraat 64
1012 ZD Amsterdam
p.pinguet@wxs.nl
Tel: 020 - 4216 516

Jan de Ruiter
Overflakkeestraat 7
1025 NE Amsterdam
jandruiter@telfort.nl
www.klankbalans.nl

Tel: 06 - 2831 9035

Katherina Rijcken-Bornefeld
Franklinstraat 12
1521 TD Wormerveer
Tel: 075-6218958
katherina@theex.nl

Susan Twaalfhoven
Westergeest 16
1911 AJ Uitgeest
susantwaalfhoven@casema.nl
Tel: 06 - 5348 6241

Corrie Dingjan -Witbaard
Snelliuslaan 51A
1222 TC Hilversum
pedicurecorrie@kpnmail.nl
035 - 685 0000

Ingrid Ram
Jacob Catsstraat 40
1215 EZ Hilversum
Tel: 06 - 4138 4553
ingrid_ram@kpnmail.nl

Conny Poelman
Randmeerstraat 132
2162LN Lisse
Tel.:  06 - 4897 1183
conny.poelman@icloud.com

Dionne Jillings - Kuiper
De Eg 2
1704 AW Heerhugowaard
info@kuzuia.nl
www.kuzuia.nl
Tel: 06 - 4649 6038

Yvonne Uleman
Lissabonhaven 34
1448 KM Purmerend
yvonne.uleman@chello.nl
Tel: 06 - 4313 7037

Ingrid Nobel
Piramidepad 6
1448 NS Purmerend
ingrid.nobel12@gmail.com
Tel: 06 - 2263 2116

Zuid-Holland.

Natasja van den Burg
Professor Molenaarlaan 17
2241 RA Wassenaar
www.shamballaroots.nl
info@shamballaroots.nl
Tel: 06 - 1938 3163

Madelèn Alsemgeest
Boumare 70
3155 PB Maasland
m.alsemgeest@klankplein.nl
www.klankplein.nl

Tel: 010- 7611066

Margreet Tenkink
Aletta Jacobsstraat 11
mhetenkink@hotmail.com
Tel: 072 - 562 2024

Henk van 't Hoff
Stortenbekerstraat 43
2421 ET Nieuwkoop
henk.hoff@kpnmail.com
Tel: 06 - 4233 2288

Ciscy van der Klei
Bezuidenhoutseweg 460a
2594 BE Den Haag
info@innerlijkwelzijn.nu
Tel: 070 - 0381 6716

Hanneke Hijmans
Zuidhoef 68
2804 TC Gouda
hanneke@torre-2.demon.nl
Tel: 0182 - 538 746

Leo Plugge
Pelschans 4
2728 GX Zoetermeer
info@leoplugge.com
www.leoplugge.com
Tel: 06 - 5568 3640

Jolanda van Holten
Delftweg 39a
3043 CC Rotterdam
jolandavanholten@msn.com
Tel. 06 - 3015 4294  

R.W. Hendriks
Bredeweg 11
rewahe@hotmail.com

George Mensink
Korne 30
3068 GN Rotterdam
acmensink@hotmail.com
Tel.: 06 - 3031 0404

Y. Jacob
Het hofje van Tom 1
Gouderak
bonnyjj@hotmail.com
Tel: 06 - 4693 4930

Martin de Lange
Kranenburg 17
2665 BZ Bleiswijk
www.streamwinner.com
martinjj.delange@gmail.com
Tel: 06 - 1013 7305

Pia Rompes
Dokter Doelmanlaan 25
2242 RN Wassenaar
pia.rompes@outlook.com
Tel: 06 - 2838  9435

Nico Kranenburg
Beringlaan 19
2803 GA Gouda
n.j.kranenburg@me.com
Tel.: 06 - 8189 8864

Rijk Baron
Welleweg 65
3232AV Brielle
www.verrijkend.nl
Info@ verrijkend.nl
Tel.:
06 - 8268 7761

 



Zeeland

Connie Alblas
Ring 32
4317 AB Noordgouwe
muziek@deklinker.net
www.deklinker.net
Tel: 06 -4036 6647

Lies van Strijdhoven
Spoorlaan 36
4424 CL Wemeldinge
mariusenlies@hetnet.nl
Tel: 0113 - 621 779

Annette Dekker
Schorpioen 61
4501 HC Oostburg
acdekker@zeelandnet.nl
Tel: 06 - 1365 4589

Noord-Brabant

Margreet van der Zee
"De Duynsberg" Indigolaan 346
5044 SE Tilburg
margreetvdzee@live.com
www.hypnotherapie-plus.nl
Tel: 06 - 50628868

Harry Jansen
Mgr. Nolenslaan 1
5103 BK Dongen
info@salum.nl
Tel: 06 - 4930 9407

Marijke Blokdijk
Reiskameraad 62
5629 KD Eindhoven
marijke.blokdijk@creatiefcollectief.nl
www.creatiefcollectief.nl
Tel: 040 - 292 7370

Claudia Esser
Alpenlaan 360
5022 LT Tilburg
info@sanchi.nl
Tel: 06 - 3733 7080

Irene van Koppen
Prinsenboschlaan 58
4841 MA Prinsenbeek
www.klankschaalontspanning.nl 
Tel: 06 - 8187 6351

Bernard Vischer
Offenbachlaan 626
5654 RW Eindhoven
bernardvischer77@gmail.com
Tel: 0615 - 477 317

Diane Koning
Ruitersvaartseweg 44
info@gezondgeluid.nl
Tel: 06 - 5153 8957

Praktijk Levensrijk
Sandra Slabbekoorn
Poststraat 5
4791 AC Klundert
www.levensrijk.nl
info@levensrijk.nl

06 - 4643 7985

Diny Broeders
Slimstraat 47
5071 EG Udenhout
info@klanklicht.nl
www.klanklicht.nl
06 - 1473 2044

Jetty Jansen
5662VK Geldrop
klankverhaal@gmail.com
www.klankverhaal.nl
Tel.: 040 - 212 3031
Tel: 06 - 2514 3223

Muziekpraktijk Levedemuziek
Angela Vos
Basket 32
5275 LC Den Dungen
levendemuziek@live.nl
Tel: 06 - 8371 7378

Y.C.J. de Reijer
Deutersestraat 15
5266 AW Cromvoirt
yvonne.dereijer@gmail.com 
Tel: 06 - 2911 1764  

Limburg

Miek Hovens
St. Rochusstraat 37
5935 AS Steyl
miek.hovens@gmail.com
www.klankmassage.wordpress.com
Tel: 06-2923 2272

Maria Fuchs
Trichterstraat 33
6333 AD Schimmert
mwg.fuchs@kpnmail.nl
Tel: 06-5513 4990

Gijs den Boer
Kerkstraat 41
6367 JB Voerendaal
gdenboer13@gmail.com
www.veranderingbegintvanbinnen.nu
Tel: 06-8353 3299

Bianca Jans
Siebengewaldseweg 39
5854 PA Bergen
bianca.klankmassage@mail.com
Tel: 06 - 4869 0074

Jolanda Nijs
Ambyerstraat Noord 50A
6225 EE Maastricht
klankruim@hotmail.com
www.klankruim.nl
Tel.: 06 - 1667 6167

Kristel Heemels
Hingenderstraat 50
6111 AD St. Joost
k.heemels@home.nl 
Tel: 06 - 1496 6677

Buitenland

Zweden

Agnes Hulskes
Sárstad 5
61029 Vikbolandet
agnes@artaban.se
Tel: 0064 125 70144

Duitsland

Monique Kemme
Ringerstrasse 52
49824 Emlichheim
mrgkemme@hotmail.com
Tel: 06-5373 4115

Leonie van Houten
Oldenburgerstrasse 66
26871  Aschendorf
www.leonora-care.nl
l.e.vanhouten@gmail.com
Tel: +31 6 - 3003 1688

Noorwegen

Frank Valcke
Buktabakkan 29
7070 Trondheim
fvalcke@gmail.com
Tel:47 981 96 901